Bun venit pe Xcom
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bun venit pe Xcom

Bun venit in comunitatea Xcom
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» [cerere admin] cfr
join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 8:17 pm Scris de cfr

» cerere admin
join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeMar Oct 05, 2010 2:02 am Scris de Revolution-Zone

» Counter-Strike eXtreme Beta v1.6
join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeJoi Sept 16, 2010 11:24 am Scris de Nyk

» un cs bun no lagg merge bine
join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeJoi Sept 16, 2010 7:28 am Scris de Nyk

» ReNNNtaLya Te Rog tine un Sv
join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeMar Sept 14, 2010 8:36 pm Scris de $uNNN1

» Cere admin by Revion (incercarea 2)
join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeLun Sept 13, 2010 4:09 am Scris de RvL

» cerere admin
join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeLun Sept 13, 2010 3:08 am Scris de RvL

» Cerere admin cs
join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeLun Sept 13, 2010 3:07 am Scris de RvL

» Cerere Admin wtf??
join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeLun Sept 13, 2010 3:04 am Scris de RvL


 

 join_ip arata cine intra pe srv

In jos 
AutorMesaj
Nyk

Nyk


Mesaje : 8
Data de inscriere : 27/08/2010

join_ip arata cine intra pe srv Empty
MesajSubiect: join_ip arata cine intra pe srv   join_ip arata cine intra pe srv Icon_minitimeSam Sept 11, 2010 12:42 am



DoWnLoAd :X http://www.dump.ro/fisiere/join-ip-rar/219927/0bapaKJ8KEYhlUc4

>---<Descriere>---<: Cu ajutorul acestui plugin veti vedea din ce tara este jucatorul care intra, daca are Steam si adresa IP a acestuia atunci cand se conecteaza la serverul dvs.



>---<Instalare>---<:
1. Fisierul join_ip.sma il puneti in addons/amxmodx/scripting
2. Fisierul join_ip.amxx il puneti in addons/amxmodx/plugins
3. Intrati in fisierul addons/amxmodx/configs/plugins.ini si adaugati la urma:
Code:
Cod:
join_ip.amxx
Sus In jos
 
join_ip arata cine intra pe srv
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» join_lave arata cn intra pe sev

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe Xcom :: Counter - Strike Zone :: Pluginuri-
Mergi direct la: